Pojištění


Pojištění slouží ke zmírnění negativních událostí, které nás v životě mohou potkat. Existují situace, které snadno dokážeme pokrýt z vlastních finančních rezerv. Pojistka je potřeba hlavně tam, kde bychom to už sami finančně nezvládli.

Každá pojišťovna musí plnit podle svých pojistných podmínek. Když se pojistka sjedná správně, při pojistné události bude vše fungovat jak má. Když už to sem tam nějaká pojišťovna zkusí a pošle méně peněz než by měla, právě v takové situaci budete rádi, že jsme v tom s vámi. 

Kdo je připraven, není překvapen

Pojištění

96 %

Úspěšně vyřešených pojistných událostí


39

Hlášených pojistných událostí za měsíc


442

Ročně sjednaných pojistných smluv

Nejčastější dotazy

Jaké jsou nejčastější důvody pro sjednání pojištění?

Na trhu existuje celá řada pojištění. Mezi ty nejčastěji sjednávané patří životní pojištění, pojištění majetku, pojištění motorových vozidel, cestovní pojištění či pojištění odpovědnosti za škodu.

Na co si dát pozor při sjednání pojištění?

Důležité jsou pojistné podmínky. Zejména pak odstavce týkající se výluk z pojištění, při kterých pojišťovna nemusí plnit. Dalším podstatným parametrem je cena. Obě tyto veličiny se napříč jednotlivými pojišťovnami dokáží velmi lišit, proto je vždy dobré udělat si porovnání ceny a kvality.

V pojišťovně mi nabízejí pojištění, je to dobrá nabídka?

Může a nemusí být. Na trhu je pravděpodobně mnoho pojišťoven, které nabízejí produkt stejného zaměření. Každá pojišťovna se specializuje na určitý segment klientů a tak je možné, že konkurenční pojišťovna nabídne nejen lepší cenu, ale i podmínky.

Je nutné pojištění průběžně aktualizovat?

Ano, je to rozhodně vhodné. V průběhu let se mění naše životní situace a s ní i rizika, která nám hrozí. Dalším důvodem pro aktualizaci může být snížení či zvýšení hodnoty pojišťované věci (automobil, byt aj.). V neposlední řadě i samotný pojistný trh se v čase vyvíjí a pojistné podmínky se pod tlakem konkurenčního boje pojišťoven pro klienty zlepšují.

Srovnáváme nabídky od 20 pojišťoven

VŠICHNI NAŠI PARTNEŘI