Co děláme


Zabýváme se komplexní správou finančních a investičních portfolií a budováním majetku našich klientů.

Lidé se na nás obracejí v případě zásadních životních rozhodnutí i se všedními maličkostmi. Přinášíme klientům účinné podněty, jak mohou se svými penězi lépe hospodařit. Předcházíme chybným rozhodnutím, která mají negativní dopad na rodinný rozpočet. Sledujeme aktuální dění a novinky ve světě financí a realit. Pracujeme pro naše klienty. 

Chováme se tak, jako bychom radili sami sobě.

Co děláme v myPORT

Co vám spolupráce s námi přinese?

Strategii na míru

Všichni máme nějaké cíle. Chceme-li jich dosáhnout, je potřeba je správně definovat, najít k nim cestu a po té jít. Těžko můžeme dosáhnout svých cílů, když nevíme kam směřujeme. Stejné je to i ve financích. 

Úsporu času a peněz

Proč ztrácet čas běháním po finančních domech? My situaci na trhu známe, je to naše každodenní práce. Věnujte se raději tomu, co máte rádi. Bude to znít jako klišé, ale čas jsou peníze.

Komplexní přístup

Nejsme prodejci, děláme poradenství. V tom vidíme obrovský rozdíl. Abychom mohli správně poradit, musíme vás nejprve pochopit a seznámit se s vaší finanční situací. 

Nezávislý pohled

Nepracujeme pro žádný z finančních domů, pracujeme v zájmu našich klientů. Díky naší nezávislosti jsme schopni najít efektivní řešení vašich potřeb. 

Osobního poradce

Každý v něčem vyniká. My rozumíme financím, které jsou součástí života nás všech. Mít spolehlivého partnera v této oblasti se dlouhodobě vyplácí.

Dlouhodobý servis

Dlouhodobý vztah je to, co preferujeme. Životní priority, vaše možnosti i finanční trhy se v čase změní. My tu budeme, abychom vám pomohli na změnu reagovat.