Všichni jsme
na jedné lodi


Napněte plachty společně s myPORT.
Ukážeme vám nový rozměr finančního poradenství.

Kdo jsme

myPORT, to jsou v první řadě svobodně pracující lidé. Dohromady tvoříme firmu, jejíž základy stojí na vzájemné výhodnosti a dobrovolném obchodním partnerství. Jsme finanční poradci a odborní asistenti, kteří si vzájemně sdílí své know-how. Naším cílem je dosahovat skvělých výsledků ve prospěch našich klientů.

Co vám spolupráce s námi přinese?

Garantované pozice

U nás se z pozice nepadá. Našim kolegům garantujeme férové podmínky po celou dobu spolupráce. Pokud si dáte pauzu či zvolníte pracovní tempo, vaše pozice vám zůstane. V myPORT jdeme cestou pozitivní motivace.

Transparentnost
a rovný přístup

Od první chvíle stavíme na důvěře a vzájemně prospěšném obchodním vztahu. Nepoužíváme body ani jednotky, protože chceme, aby byl systém zcela průhledný. Také u nás nehrajeme na rovný a rovnější, pro všechny ve firmě platí stejná pravidla.

Vlastnictví
klientského kmene

Klientský kmen je to nejcennější, co poradce má. My vám vlastnictví kmene potvrdíme černé na bílém. Pokud se někdy rozhodnete odejít, odnesete si s sebou veškerou dosavadní práci a nemusíte se tak rozloučit s jedinou korunou z následných provizí či manažerských poplatků.

Vysoké provize

Pro naše partnery máme nejvyšší možné provize rovnou od počátku spolupráce. Neplatíte několik úrovní managementu a tak na vás jednoduše zbyde víc. Pokud přeci jen hledáte vedení, máte možnost využít podpory od manažera. Jestliže chcete jen poradit, stačí se zeptat kolegy, který má v dané oblasti více zkušeností.

Vzdělání a rozvoj

V myPORT o financích neustále mluvíme. Na pravidelné bázi pořádáme workshopy, produktová školení a další semináře, kde rozvíjíme naše vědomosti a sdílíme své zkušenosti z praxe. Díky výměně informací se rozvíjíme rychleji a snáze než každý zvlášť. Když dáváme hlavy dohromady, většinou vymyslíme řešení i pro ten nejsložitější obchodní případ.

Svoboda podnikání

Nebudeme vám říkat, co a jak máte dělat. Pokud vaše práce povede ke spokojenosti klientů, rádi vás v ní podpoříme. V případě, že najdeme prostor pro zlepšení, zajdeme na kafe a probereme to. Klient je u nás na prvním místě.

Bavíme se nejen prací

Sledujte nás na sítích

myPORT na Facebooku

Pojďme se spolu lépe poznat

Chcete být jedním z nás?
Nebo víte o někom, kdo by zapadl do našeho poradenského týmu?

Zavolejte nebo napište. Probereme to spolu u kávy.