Kdo jsme


Jsme kolektiv pokročilých finančních poradců, kteří si vzájemně pomáhají, sdílí své vědomosti a zkušenosti. V myPORT pracujeme společně, ne jen vedle sebe.

Naši práci děláme tak, aby jí lidé rozuměli. Je pro nás důležité, aby se k nám rádi vraceli a cítili se příjemně. Máme zájem být lokálně úspěšná firma s dobrým jménem. Společnost jsme mimo jiné založili proto, abychom se odlišili. Chceme být jiní než velké finančně poradenské firmy, které se často zaměřují na nábor nováčků a prodej produktů. Usilujeme o kultivaci finančního trhu v České republice.

Volíme kvalitu před kvantitou.

myPORT O nás

Co nás charakterizuje?

Kooperace

Jak se říká, víc hlav víc ví. V myPORT spolu o financích neustále mluvíme. Pořádáme také pravidelné workshopy, kde vzájemně sdílíme zkušenosti a rozvíjíme naše vědomosti. V naší práci nám výrazně pomáhají naši asistenti.

IT na úrovni

Při práci s klientem využíváme nejmodernějších IT technologií. Ty nám umožňují šetřit čas a zefektivnit celý průběh spolupráce. Jeden z těchto nástrojů je myPLANN, klientský e-šanon pro perfektní přehled o stávajícím finančním portfoliu.

Vzdělávání

Vzdělávání je v našem oboru klíčové. Splňujeme veškeré požadované certifikační zkoušky ze strany ČNB a rozvíjíme naše vědomosti dál ve spolupráci s organizací EFPA. Naše klienty v průběhu spolupráce učíme zásady chování na finančním trhu a tím pomáháme rozvíjet jejich finanční gramotnost.