Kdo jsme


Jsme společnost působící ve světě financí a realit, experti s více než 10 letou praxí. Lidé, kteří si vzájemně sdílí své vědomosti a zkušenosti.

S klienty spolupracujeme dlouhodobě a v průběhu let je učíme co nejlépe hospodařit se svým majetkem. Tím přispíváme ke zvýšení finanční gramotnosti v České republice. Je pro nás důležité, abyste se u nás cítili komfortně, rozuměli nám a rádi se k nám vraceli.

Kvalita je u nás na prvním místě.

Co nás charakterizuje?

Kooperace

V myPORT spolu o financích neustále mluvíme. Pořádáme pravidelné workshopy, kde vzájemně sdílíme zkušenosti a rozvíjíme naše vědomosti. Účastníme se mnoha školení, abychom drželi krok s trhem. V naší práci nám výrazně pomáhají obchodní asistenti.

IT na úrovni

Při práci s klientem využíváme nejmodernějších IT technologií. Ty nám umožňují šetřit čas a zefektivnit celý průběh spolupráce. Jeden z těchto nástrojů je myPLANN, klientský e-šanon pro perfektní přehled o stávajícím finančním portfoliu.

Vzdělávání

Vzdělání je v našem oboru klíčové. Splňujeme veškeré požadované certifikační zkoušky ze strany ČNB a rozvíjíme naše vědomosti dál ve spolupráci s akreditovanými společnostmi. Klienty učíme zásady chování na finančním trhu a tím rozvíjíme jejich finanční gramotnost.