Petr Šilhavý

Finanční poradce


Řídím se heslem “WIN – WIN”. Tímto přístupem se dosáhne kvalitní a dlouhodobé spolupráce, založené na důvěře.

  • 774 135 708
  • petr.silhavy@myport.cz

Petr Šilhavý

Finanční poradce

Řídím se heslem “WIN – WIN”. Tímto přístupem se dosáhne kvalitní a dlouhodobé spolupráce, založené na důvěře.

  • 774 135 708
  • petr.silhavy@myport.cz

Pár slov o mně

Ve svém dosavadním životě jsem již zažil několik náročných situací, ze kterých jsem vyšel silnější a moudřejší. V okamžiku, kdy jsem narazil na obor finančního poradenství, věděl jsem, že je to obor přímo pro mě. A nemýlil jsem se. V tomto odvětví jsem se, jak se říká, „našel“. Baví mě se neustále učit novým věcem. Rád vidím, když tvrdá práce přináší výsledky. Je fajn bavit se s klienty, se kterými hodnotíme pozitivní výsledky naší spolupráce a co je nejdůležitější, věřím, že díky tomuto oboru, mohu své klienty vzdělávat a rozšiřovat jim obzory ve financích.

Zkušenosti klientů

Rozhovor s Petrem

Proč sis vybral právě finance?

Věřím, že cestou financí mohu pomoci spoustě lidem k dosažení jejich cílů a snů. Také mohu rozšiřovat svému okolí obzory ve finančním sektoru a tím je lépe usměrnit na jejich cestě finančním životem.

Co pro tebe znamená finanční poradenství?

Tento obor rozhodně nevnímám jen jako finanční poradenství, ale hlavně jako celkovou správu majetku mých klientů. Je to hlavně o dlouhodobé spolupráci a nastavení si určitých pravidel, které když fungují a dodržují se, dokáží zajistit kýžený efekt.

Co považuješ za své silné stránky?

Moji silnou stránkou je vytrvalost a dotahování věcí do konce. Dále bych řekl, že jsem empatický, dokáži se vcítit a pohlédnout na celou věc s nadhledem. Zároveň mám lidský přístup. Chci, aby klienti všemu rozuměli a pochopili, jak mohou dosáhnout svých cílů.

Co bys poradil svému mladšímu já?

Ať se do všeho nehrne po hlavě a je obezřetnější. Více rozmýšlí své kroky, lépe plánuje do budoucna a hlavně, ať začne s kariérou ve financích co nejdříve, protože v tom bude dobrý a čeká ho velká budoucnost.

Co máš na své práci nejraději?

Nejraději mám, že každý den je jiný. Žádný stereotyp. Každý den čelím novým výzvám, novým situacím a těším se, až je budu moci úspěšně vyřešit. Také poděkování od spokojených klientů vždy zahřeje. 

Jak nejraději trávíš své osobní volno?

Ve svém volnu se rád potkávám s přáteli u kávy nebo u piva. Nevadí mi také změnit „prostředí“ a pracovat manuálně. Mozek si u toho odpočine a člověk přijde na jiné myšlenky. Občas si rád zahraju počítačovou hru nebo kouknu na seriál či film. Vzhledem k tomu, že každý den pracuji s lidmi, rád si občas najdu chvíli jen pro sebe.

Poznejte další členy týmu